Kuzey Kıbrıs’taki Avon’un Tek Distribütörü, Başman Grup
  |     |  

GİZLİLİK & GÜVENLİK

GENEL:

İnternet sitemizi ziyaret eden, bizimle iletişime geçen ya da ürünlerimizi online olarak satın alan herkes için, Avon, kişisel bilgilerin gizliliği prensibine bağlı kalacağını taahhüt eder. Sizden istenen bilgilerin amacı siparişlerin sizlere daha etkin ve verimli bir şekilde ulaşmasını sağlamaktır.

Aşağıdaki politikada Avon’un kişilerden istediği bilgileri ve bunları ne şekilde kullanacağı ile ilgili detaylar yer almaktadır.

KİŞİSEL BİLGİLERİN KULLANIMI:

Avon, kişisel bilgilerin toplanması, veri tabanında saklanması ve açığa çıkmasıyla ilgili olarak tamamen kişisel bilgilerin gizliliği prensibine bağlı kalacağını taahüt eder. Avon, ihtiyacı dışında hiç bir ek bilgi istemeyeceğinin garantisini vermektedir. Sizin Avon’a sunduğunuz bilgiler dışında, Avon hiç bir bilgiyi sizden istemez. Anket yoluyla sizden istenilen bilgilerin amacı, sitenin görsel ve bilgi anlamında gelişiminin sağlanması içindir.


Veri tabanı oluşturmanın amacı

Sizin Avon’a verdiğiniz bilgiler aşağıdaki amaçlar için kullanılmaktadır:

- Sizin fikirleriniz çerçevesinde Avon’un ürün ve hizmet kalitesini artırmak
- Yeni ürünler, promosyonlar hakkında müşterileri bilgilendirmek

DİĞER SİTELERİN LİNKLERİ:

Eğer başka bir siteden Avon'un internet sitesine yönlendirildiyseniz ya da Avon'un internet sitesinden başka bir siteye yönlendirilirseniz, bu sitedeki bilgilerin doğruluğu ile ilgili Avon herhangi bir taahhüt vermez. 3. parti sitelerin bizim kontrolümüz altında olan site gizlilik ve yönetmelik kuralları vardırKAYIT VE ŞARTLAR:


Başman Grup Avon Kozmetik tarafından işletilen herhangi bir internet sitesini kullanarak, belirtilen kullanım şartlarına uyacağınızı kabul etmiş bulunmaktasınız. Eğer bu politikayı kabul etmiyorsanız, lütfen Avon’un internet sitelerini kullanmayınız. Avon bu kayıt ve şartları kısmen ya da tamamen, herhangi bir zamanda, açıklama yaparak ya da yapmayarak değiştirme hakkına sahiptir. Avon’un internet sitelerine girmeden önce bu kayıt ve şartları kontrol etmelisiniz. Avon’un sitelerini kullanmaya devam etmeniz, kayıt ve şartlardaki değişiklikleri kabul ettiğiniz anlamını taşıyacaktır.